RN55C2151FBSL
MFR.Part #
RN55C2151FBSL
JLCPCB Part #
C1426966
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors