RN55E6193FBSL
MFR.Part #
RN55E6193FBSL
JLCPCB Part #
C1432969
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors