RN55C6193BBSL
MFR.Part #
RN55C6193BBSL
JLCPCB Part #
C1427060
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors