RN55E5110BB14
MFR.Part #
RN55E5110BB14
JLCPCB Part #
C3385768
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors