RN55E8981FR36
MFR.Part #
RN55E8981FR36
JLCPCB Part #
C3416010
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors