RN55C8562FB14
MFR.Part #
RN55C8562FB14
JLCPCB Part #
C1395735
Description
-65℃~+175℃ 125mW 85.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors