RN55E4933BRSL
MFR.Part #
RN55E4933BRSL
JLCPCB Part #
C3448331
Description
-65℃~+175℃ 125mW 493kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors