PR02000201502JA100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PR02000201502JA100
JLCPCB Part #
C3494192
Package
Plugin,D3.9xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 2W Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS