RN55E1211FBSL
MFR.Part #
RN55E1211FBSL
JLCPCB Part #
C3420780
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors