RN55E4641DRSL
MFR.Part #
RN55E4641DRSL
JLCPCB Part #
C1807518
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors