RN55E4641FRSL
MFR.Part #
RN55E4641FRSL
JLCPCB Part #
C1793159
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors