TNPU0805422RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805422RAZEN00
JLCPCB Part #
C4127271
Description
-55℃~+125℃ 125mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS