SMCG60CA-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG60CA-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982764
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15.5A 1uA 60V 73.7V 96V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS