BFC247952754
MFR.Part #
BFC247952754
JLCPCB Part #
C3809280
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 750nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS