RN55E3651DRSL
MFR.Part #
RN55E3651DRSL
JLCPCB Part #
C7348079
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors