RN55E3572FRSL
MFR.Part #
RN55E3572FRSL
JLCPCB Part #
C3482150
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors