RN55E3161FBSL
MFR.Part #
RN55E3161FBSL
JLCPCB Part #
C3575553
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors