CMF55R10000GNEK
MFR.Part #
CMF55R10000GNEK
JLCPCB Part #
C1439041
Description
-55℃~+175℃ 100mΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS