RN65D1331FR36
MFR.Part #
RN65D1331FR36
JLCPCB Part #
C1788129
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors