RN55E3011BBSL
MFR.Part #
RN55E3011BBSL
JLCPCB Part #
C1430926
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors