Y0062102R148V9L
MFR.Part #
Y0062102R148V9L
JLCPCB Part #
C1483486
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 102.148Ω 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS