SM8S43AHE3/2D
MFR.Part #
SM8S43AHE3/2D
JLCPCB Part #
C224427
Package
DO-218AB
Description
10uA 43V 52.8V 6.6kW@10/1000us 69.4V 95.1A@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS