RN55E2741DBSL
MFR.Part #
RN55E2741DBSL
JLCPCB Part #
C1430044
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors