RN55E1741DBSL
MFR.Part #
RN55E1741DBSL
JLCPCB Part #
C1426460
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors