BFC238311115
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238311115
JLCPCB Part #
C6131315
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1uF 200V、400V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS