Y161120K0000T0R
MFR.Part #
Y161120K0000T0R
JLCPCB Part #
C4102973
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount