RN55E2741CB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E2741CB14
JLCPCB Part #
C1416441
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors