TNPU0603237RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603237RAZEN00
JLCPCB Part #
C5987717
Description
-55℃~+125℃ 100mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS