RN55E2800BRSL
MFR.Part #
RN55E2800BRSL
JLCPCB Part #
C1804748
Description
-65℃~+175℃ 125mW 280Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors