RN55E2290BRSL
MFR.Part #
RN55E2290BRSL
JLCPCB Part #
C1805467
Description
-65℃~+175℃ 125mW 229Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors