RN55E2210BRSL
MFR.Part #
RN55E2210BRSL
JLCPCB Part #
C3442684
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors