MBA02040C1693DCT00
MFR.Part #
MBA02040C1693DCT00
JLCPCB Part #
C1398496
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 400mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS