RN55E1212DBSL
MFR.Part #
RN55E1212DBSL
JLCPCB Part #
C3441852
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors