RN55E2213CRSL
MFR.Part #
RN55E2213CRSL
JLCPCB Part #
C1806525
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221kΩ Metal Film Resistors ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors