RN55E2213DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E2213DRSL
JLCPCB Part #
C1806534
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors