RN55C4322FBSL
MFR.Part #
RN55C4322FBSL
JLCPCB Part #
C1425487
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors