RN55E2102BRE6
MFR.Part #
RN55E2102BRE6
JLCPCB Part #
C1791009
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors