RN60C1333DBSL
MFR.Part #
RN60C1333DBSL
JLCPCB Part #
C1429049
Description
-65℃~+175℃ 133kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors