RN55E2802BRE6
MFR.Part #
RN55E2802BRE6
JLCPCB Part #
C3355692
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors