CMF5516K900FKRE70
MFR.Part #
CMF5516K900FKRE70
JLCPCB Part #
C1766207
Description
-55℃~+175℃ 16.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors