RN55E1823FRSL
MFR.Part #
RN55E1823FRSL
JLCPCB Part #
C1793685
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors