CMF70536K00FHBF
MFR.Part #
CMF70536K00FHBF
JLCPCB Part #
C1419482
Description
1.75W 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors