RN55E1823DRSL
MFR.Part #
RN55E1823DRSL
JLCPCB Part #
C1806532
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors