RN55E1623FRSL
MFR.Part #
RN55E1623FRSL
JLCPCB Part #
C1793611
Description
-65℃~+175℃ 125mW 162kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors