RN55E1823FBSL
MFR.Part #
RN55E1823FBSL
JLCPCB Part #
C1426253
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors