CWR26HK107MBHC
MFR.Part #
CWR26HK107MBHC
JLCPCB Part #
C1660886
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±20% 2915 Tantalum Capacitors ROHS