RN55E1822DR36
MFR.Part #
RN55E1822DR36
JLCPCB Part #
C1779833
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors