RL07S152JBSL
MFR.Part #
RL07S152JBSL
JLCPCB Part #
C3545166
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors