RN55C4320BBSL
MFR.Part #
RN55C4320BBSL
JLCPCB Part #
C1425533
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors