VSSR1603221JTF
MFR.Part #
VSSR1603221JTF
JLCPCB Part #
C1737268
Description
100mW 16 220Ω 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS